Piastovia Piastów Gospodarze

Łukasz Wojciechowski Trener

Sylwia

18.04.2017

W niedziele po bardzo dobrej grze Nasze dziewczyny pokonały zespół Piastovii Piastów 3:0. Do bramki trafiły: 2x Sadecka oraz Młodzianowska.
Przez całe 90 minut KS Raszyn przeważał na placu gry tworząc sobie wiele sytuacji strzeleckich, brakowało jednak skutecznego wykończenia.
Był to ostatni mecz rundy jesiennej w wykonaniu Naszego zespołu i śmiało można powiedzieć , że zdecydowanie najlepszy.

Podsumowując jest to najlepsza runda w historii dotychczasowej piłki kobiecej w Raszynie. W dziesięciu spotkaniach Nasza drużyna straciła zaledwie dwa punkty i ani razu nie schodziła z boiska pokonana.
Miejmy nadzieję, że fotel lidera na dobre zagościł w Raszynie a na zakończenie sezonu cala drużyna wraz z sympatykami będzie się mogła cieszyć z upragnionego awansu.