Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

22.08.2019

Mecz mógł się rozpocząć fatalnie dla Leśnika. Po rozpoczęciu gry od środka boiska Kobiórzanie stracili piłkę w środku pola i zawodnik gości w stuprocentowej sytuacji strzelił obok bramki. Później jednak gospodarze doszli do głosu i kibice tylko czekali na pierwszego gola w meczu. Zdobył go w 24 minucie niespełna 16-letni Karol Machalica, który najpierw z rzutu wolnego z 18 metrów trafił w mur a później po dobitce z kilkunastu metrów pokonał bramkarza. 12 minut później było już 2:0. Po dośrodkowaniu na długi słupek z prawej strony Pawła Zienkiewicza do piłki dopadł Bartosz Kozyra i wpakował ją do bramki. Pod koniec pierwszej połowy Karol Machalica fantastycznie uruchomił prostopadłym podaniem Sebastian Suchana, który w sytuacji sam na sam nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.

W drugiej połowie Leśnik mógł podwyższyć prowadzenie, ale najpierw sędzia przy golu głową Suchana podniósł chorągiewkę, Marcin Koterla dwa razy trafił w słupek, a Krzysztof Jaromin nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Goście mieli jedną okazję do strzelenia honorowej bramki, ale wysoki napastnik z Mizerowa strzałem głową trafił tylko w poprzeczkę.

03.06.2017.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 3:0(3:0) LKS Mizerów

1:0 - Karol Machalica, 24 min

2:0 - Bartosz Kozyra, 36 min

3:0 - Sebastian Suchan, 41 min

Sędziowali: Eugeniusz Pluszczyk (główny) oraz Michał Wowro i Stanisław Pindel (asystenci)

Leśnik: Paweł Targiel - Paweł Zienkiewicz, Dominik Bam, Michał Oślislok (71.Krzysztof Jaromin), Wojciech Seweryn - Rafał Białas, Bartosz Kozyra (49.Adam Grolik), Karol Machalica - Patryk Maiczek, Sebastian Suchan (58.Rafał Ulman), Paweł Pasternak (66.Marcin Koterla).

Rezerwowi: Jakub Olchawa.

Trener: Adrian Cebula.

Mizerów: Kystian Lament - Mateusz Czech, Wojciech Deginder, Mateusz Krupka, Maciej Marek (46.Dawid Stępniak), Krzysztof Budzyk, Tomasz Saternus (46.Wojciech Francuz), Jacek Sławacki, Łukasz Jordan, Konrad Kalyta, Marcin Gajda.