Autor:

Admino

Utworzono:

19.03.2017

W pierwszym meczu rundy jesiennej sezonu 2013/2014 drużyna juniorska dziewcząt KS Raszyn rywalizowała z KS Mszczonowianką. Nie była to zbyt dobra inauguracja sezonu. Nasze Juniorki przegrały z chłopcami 10:0.

Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała aż tak wysokiej porażki. Siły były wyrównane, akcje można było oglądać z dwóch stron. Jednak to przeciwnikom udało się strzelić pierwszą bramkę. W 8 minucie spotkania przegrywaliśmy 1:0. Moment dekoncentracji i drużynie z Mszczonowa udaje się strzelić kolejną bramkę. W 12 minucie spotkania jest już 2:0. Naszym Juniorką udało się trafić do bramki przeciwnika, bramkę zdobyłaKlaudia Małecka. Jednak gol nie został uznany, ponieważ jedna z zawodniczek znajdowała się na pozycji spalonej. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 4:0.

Na drugą połowę spotkania nasze dziewczęta wychodziły zmotywowane, skoncentrowane i gotowe do walki. Jednak to zespół z Mszczonowa dominował na boisku. Nie można dziewczętom odmówić serca do gry, ponieważ przez cały mecz starały się zmienić wynik spotkania. Piłka jednak nie chciała znaleźć drogi do bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 10:0.

Nie jest to wymarzony początek sezonu. Jednak nie ma się co łamać i spuszczać głów. Trzeba wziąć się do pracy, trenować, by w kolejnych spotkaniach było już tylko lepiej.