Admin

Utworzono:

12.10.2016

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej sezonu 2012/2013 podejmowaliśmy zespół Agrykoli Warszawa.

Pierwszą połowę spotkania nasze dziewczęta rozpoczęły odważnie i ambitnie. Pierwsze minuty po gwizdku należały do nas. Z biegiem czasu mecz wyrównał się, jednak lepsze okazje do zdobycia bramki stwarzali sobie zawodnicy drużyny gości. Na szczęście w bramce znakomicie spisywała się Adrianna Niewiadomska. Niestety nieuwaga i błędy, które przytrafiły się dziewczęta w kolejnych minutach spotkania doprowadziły do utraty pierwszej bramki, a z biegiem czasu i kolejnych. Po pierwszych 30 minutach było 0:4.

W drugiej części spotkania udało nam się stworzyć kilka sytuacji, tylko znowu zabrakło precyzji wykończenia. Pięknym uderzeniem popisała się Sylwia Strzelczyk, ale niestety piłka trafiła w poprzeczkę. Zawodnikom Agrykoli udało się zdobyć jeszcze 4 bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:8.

Dziewczęta podeszły do tego meczu zmotywowane i pełne zapału, ale mimo to nie udało się pokonać vice lidera tabeli. W spotkaniu było kilka ładnych i fajnych zagrań, za które należy pochwalić nasze Juniorki. Jednak pojawiły się i błędy po których traciliśmy bramki. Było to nasze ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. W okresie zimowym będziemy przygotowywać się do rundy wiosennej - rewanżowej. Jeszcze dużo drzemie w naszych dziewczętach i sporo może się zdarzyć. Miejmy nadzieję, że na wiosnę będziemy się cieszyć z kolejnych zdobyczy punktowych w spotkaniach, które nas czekają.