Autor:

Admin

Utworzono:

12.10.2016

W sobotę 6 października o godzinie 14.00 rywalizowaliśmy z zespołem KS Ursus. Patrząc na tabelę, można było oczekiwać dobrej gry zespołu chłopców. Dziewczęta chciały wyjść na boisko i pokazać na co je stać.

W pierwszej połowie spotkanie było dość wyrównane. Gospodarze stwarzali sobie sytuacje podbramkowe, ale nie potrafili ich zamienić na bramkę. Gra obronna naszego zespołu im to uniemożliwiała. Nasze dziewczęta także były bliskie zdobycia bramki. Po dobrej akcji naszego zespołu minimalnie pomyliła się Patrycja Majchrzak. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się szybkimi atakami gospodarzy. Tym razem akcje te zaczęły przynosić bramki. Nasz zespół próbował zmienić losy spotkania, jednak nie udało się. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0.

Cieszy fakt, że dziewczętom udało się stworzyć kilka sytuacji podbramkowych. Szkoda tylko, że piłka nie znalazła drogi do bramki. Ćwiczymy dalej i na pewno kolejne spotkania przyniosą upragnione gole. Był to nasz ostatni mecz wyjazdowy. Ostatnie trzy spotkania rozegramy na własnym boisku w Raszynie. Myślę, że fakt gospodarza jeszcze bardziej zmotywuje dziewczęta do walki pokażą co potrafią. Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na nasze mecze. Wasza obecność na pewno pomoże naszym Juniorką.