Autor:

Admin

Utworzono:

12.10.2016

W drugim spotkaniu ligowym na własnym boisku podejmowaliśmy zespół Football Talents. Niestety odnieśliśmy porażkę 0:4.

Już w 2 minucie meczu zespół przyjezdnych objął prowadzenie. Widać było spore zdenerwowanie u dziewczyn i duży brak dokładności. W 12 minucie straciliśmy drugą bramkę. Dziewczyny nie potrafiły stworzyć sobie dogodnej sytuacji na zdobycie bramki. Zawodnikom Football Talents udało się strzelić kolejną bramkę. W 17 minucie meczu było już 3:0 i wynik do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie.

Zmotywowane dziewczyny wybiegły na drugą połowę spotkania. Poprawiły grę obronną, jednak ataki naszego zespołu nie zagrażały bramce przeciwników. W 53 minucie spotkania zawodnik Football Talents zdobył kolejną bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 0:4.

Na koniec należy pochwalić zawodniczki wchodzące z ławki rezerwowych, w szczególności postawę Klaudii Małeckiej. Jej wejście na boisko wniosło powiew świeżości do naszego zespołu. Wszystkim dziewczynom należy podziękować za walkę i serce włożone w przebieg całego spotkania.