Kary

85'
Dawid Garbacz Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
89'
Robert Markiewicz Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego poprzez wymachiwanie rękoma i wykrzykiwanie pod jego adresem niecenzuralnych słów

11.11.2015

Bez zawodników rezerwowych przystąpiła nasza drużyna do meczu Pucharu Polski w ramach 1/4 finału Powiatu Krapkowickiego, w którym zmierzyliśmy się na własnym boisku z A-klasowym Górnikiem Januszkowice. Po ciekawym spotkaniu wygraliśmy 2:0 (0:0).

W pierwszej połowie to goście sprawiali lepsze wrażenie, lecz w kilku sytuacjach podbramkowych zabrakło im wykończenia albo bez zarzutu w bramce spisywał się Piotr Malorny.

Druga połowa rozpoczęła się znakomicie dla naszej drużyny. Już w 47 minucie po świetnym prostopadłym podaniu Mirosława Pieczary, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Eryk Gdaniec i pewnym strzałem tuż przy słupku zdobył bramkę. Od tego momentu przejęliśmy inicjatywę, dominując przede wszystkim w środkowej strefie boiska.

W 66 minucie Eryk Gdaniec zdołał podwyższyć prowadzenie na 2:0, gdy kapitalnie uderzył z około 25 metrów a piłka wylądowała w samym "okienku" bramki.

Do końca spotkania nie pozwoliliśmy gościom "rozwinąć skrzydeł", obrona grała bardzo pewnie, raz za razem natomiast wyprowadzaliśmy groźne kontrataki.

Reasumując, wielkie brawa należą się całemu zespołowi. Nie było dzisiaj słabych punktów na boisku, każdy z zawodników dołożył swoją "cegiełkę" do zwycięstwa z wyżej notowanym przeciwnikiem.

Pozostałe wyniki (powiat krapkowicki): LKS KOrona

• LKS Korona Krępna – KS Górażdże 5:0 (2:0)
  • LKS Strzeleczki – KS II Krapkowice 3:2 (0:2)
  • KS Magnum Chorula – LKS Victoria Żyrowa 5:7 po dogrywce, w regulaminowym czasie 5:5

W kolejnej rundzie, która rozegrana zostanie dopiero w przyszłym roku, a dokładnie 6 marca 2016r. (niedziela) o godzinie 14:00 zagrają (powiat krapkowicki):