bvb

Utworzono:

15.09.2015

W piątek 4 września przyszło nam zagrać w VI lidze okręgowej grupy A z jednym z faworytów ligi Uks Ruch Chorzów II.
Mecz z gatunku trudny, początkowo nie zapowiadał wysokiej porażki, do stanu 0:2 nasza drużyna była równorzędnym rywalem, mając w tej fazie meczu więcej sytuacji bramkowych, dobrze grając w defensywie, wyprowadzając raz po raz kontrataki. Niestety nienajlepiej dysponowany tego dnia arbiter popełnił dwa rażące błędy, które okazały się brzemienne w skutkach i rzutowały na dalszy przebieg meczu, kiedy to tracimy w krótkim czasie trzy gole i z naszej drużyny uchodzi powietrze.
Drużyna Ruchu rzecz jasna lepsza w tym dniu o dwie klasy (by nie zarzucić arbitrowi wypatrzenia meczu), nie mniej jednak w młodzieżowej piłce czasami jeden stracony gol jest początkiem końca dobrej gry.
Nasi zawodnicy dzielnie walczyli i zwłaszcza początek pierwszej i drugiej połowy mogły się podobać, była walka, sytuacje, bramki, niestety zabrakło sił i argumentów nowoutworzonej Pogoni II by sprostać lepiej grającej piłką drużynie Ruchu.
Na pochwalę zasługuję w dużej mierze nasz bramkarz Kuba, który mimo wielu straconych goli raz po raz ratował drużynę dobrymi interwencjami, swój dobry mecz rozegrał także Mati, powalczył Kamil. Drużynie trzeba czasu i cierpliwości zarówno trenerskiej, jak i rodzicielskiej, a w samej grze już widać wiele pozytywów.