Autor:

admin

Utworzono:

07.09.2015

Za nami czwarta kolejka gier o mistrzostwo B klasy. W niedzielne deszczowe popołudnieudaliśmy się na mecz wyjazdowy do Miasteczka Śląskiego. Naszym przeciwnikiem była drużyna Odra II Miasteczko Śląskiektóra na dniach zgłosiła swój udział w rozgrywkach. Od początku meczu staramy się narzucić swój styl gry i stwarzamy sobie kilka groźnych sytuacji w pierwszym kwadransie. Nie udaje się zdobyć bramki i coraz śmielej atakują gospodarze. W pierwszej sytuacji nasz bramkarz udanie broni, w drugiej dopisało szczęście , zawodnik nie strzela do pustej bramki. Po pół godzinie mecz bardzo się wyrównał i obie drużyny mają jeszcze kilka okazji bramkowych. Po akcji z prawej strony dobre zagrania do środka a tam z pierwszej piłki na bramkę uderza Kolo, bramkarz "wypluwa" piłkę i na raty strzela Juri. Nie minęło 5 minut i świetne z wolnego uderza zawodnik gospodarzy, nasz bramkarz bez szans , bramka do szatni i tak kończy się pierwsza połowa 1-1. Po przerwie dużo rozluźnienia i gospodarze wychodzą na prowadzenie. Po indywidualne akcji w sytuacji sam na sam zawodnik gospodarzy mija naszego bramkarza i ładuje do pustej bramki. Od tego momentu ruszamy ostro do ataku stwarzając coraz więcej okazji. Kilka zmian w drużynie dodaje świeżości i wiary w zwycięstwo. Po dośrodkowaniu Paqiao z rzutu rożnego Sowa uderza w poprzeczkę i nie udaje nam się dobić piłki. Na 20 minut przed końcem z lewej strony Paczuś wrzuca do Jura i pakujemy tora - remis 2-2. Do ostatnich minut dominujemy i walczymy z całych sił by zdobyć trzecią bramkę. Na kilka minut przed końcem na raty w polu karnym Mzyk strzela i wychodzimy na prowadzenie!

Zdobywamy upragnione 3 punkty! Dopisało szczęście którego zabrakło nam w ostatnim meczu.
Życzymy powodzenia drużynie gospodarzy, przed nami kolejny mecz a przeciwnikiem będzie Zgoda Repty